Tovar

Precíťte chuť exotiky na vlastnej koži

Stáročia si so sebou ťaháme záťaž v podobe tabuizovaných tém. Z tohto dôvodu o nich má mnoho ľudí skreslené príp. úplne mylné informácie. Ak sa nájde nejaký zvedavec, ktorý má plnú hlavu otázok, tak je zvyčajne umlčaný pohoršeným pohľadom alebo vyčítavou otázkou: „Pre všetko na svete, ako sa na niečo také môžeš vôbec opýtať?

S takýmto tabu sa stretávame aj pri erotických masážach. Ľudia pracujú so skreslenými informáciami, ktoré majú k dispozícii a preto si pod týmto slovným spojením predstavujú akési orgie. Horšie je, že ak sa nájde niekto, kto chce o erotickej masáži vedieť viac a preto k tejto téme kladie otázky, tak sa stretáva s opovrhnutím alebo je vnímaný ako úchyl. Lenže takáto neinformovanosť spojená so spoločenskými predsudkami môže človeka ukrátiť o zmyselný zážitok, na ktorý bude s radosťou spomínať. Preto chcem poodhaliť závoj tajomstva a podať vám pravdivý obraz toho, čo všetko sa skrýva za erotickou masážou, resp. za jej konkrétnymi druhmi, t.j. tantrická masáž a nuru masáž.

1. Tantrická masáž

Tantrické učenie si mnohí automaticky spájajú so sexom a predstavujú si pod ním hľadanie nových polôh či sexuálnych praktík, ktoré majú nejakým spôsobom obohatiť ich sexuálny život. Východná kultúra však chápe tantru ako proces premeny, ktorý vám pomôže pochopiť to, kým ste. Na základe toho dokážete zlepšiť vzťah k sebe samým, aj k svojmu okoliu. Lepšie pochopíte svoje túžby, resp. sa za nich prestanete hanbiť a otvoríte sa svetu. Sexuálna energia tu pôsobí ako živel, ktorý poháňa proces premeny, pretože ak prekonáte pocit slasti, tak už nikdy nebudete jej otrokom. Budete pánmi nad sebou, nad svojimi túžbami i pocitmi.

Jeden s tantrických majstrov sa o nej vyjadruje slovami: „Zatiaľ čo nevedomý človek môže skĺznuť do úpadku kvôli sexualite, iný inteligentný a odvážny človek, ktorý sa ovláda, môže povstať a napredovať práve pomocou zmyselnosti.“ Jednoducho povedané, tantrická masáž je prostriedkom k sebaovládaniu a k sebapoznaniu.

partnerská masáž

Ako prebieha tantrická masáž?

Nie je jednoduché presne vymedziť, čo vás čaká za dverami masážneho salóna, pretože existuje viacero druhov tantrických masáží a množstvo salónov, ktoré majú svoj vlastný recept na úspech. Napriek tomu sa vám pokúsim ponúknuť aspoň jemnú predstavu toho, čo môžete očakávať.

Pri vstupe do akéhokoľvek masážneho salóna si vás vyzdvihne vami zvolená masérka resp. tantra lady, ktorá s vami najprv bude viesť bežný rozhovor. Na základe neho sa medzi vami a masérkou vytvorí dôvera, ktorá je pri tomto druhu masáže nevyhnutná. Pomôže vám to cítiť sa príjemne a uvoľnene. Dôležitosť realizácie tohto rozhovoru podčiarkuje aj to, že vďaka nemu tantra lady zistí všetky potrebné informácie, ktoré by nejakým spôsobom mohli narušiť priebeh masáže a tým aj váš zážitok z jej realizácie. Po tomto úvodnom rozhovore sa pokračuje sprchou príp. kúpeľom a uvítacím rituálom namaste, ktorý slúži na zladenie energií. Odtiaľto to už ale záleží od toho, aký konkrétny druh tantrickej masáže ste si vybrali.

Druhy tantrickej masáže

Klasická masáž je vhodná pre tých, ktorí navštívili erotický masážny salón prvýkrát, pretože predstavuje akýsi „základný balíček“, ako už prezrádza jej názov. Klient hrá pri tejto masáži iba rolu prijímateľa, takže celý proces je v rukách špeciálne vyškolenej masérky. Táto masáž začína tým, že si návštevník erotického salónu ľahne na brucho a urobí si pohodlie. Tantra lady zahalená iba v sarongu (indická šatka omotaná okolo bedier, ktorá zahaľuje spodnú časť jej tela) a podprsenke, prikladá na telo prijímajúceho horúce uteráky na uvoľnenie svalov. Neskôr trie o jeho pokožku rôzne hebké predmety, ako napr. pierka či jemné látky. Nasleduje masáž teplým, voňavým masážny olejom. Proces sa opakuje, aj keď prijímateľ leží na chrbte. Tu je však doplnený o masáž yoni (vagíny) alebo lingamu (penisu) podľa pohlavia klienta, ktorá však môže byť na vašu žiadosť vynechaná.

Body tantra (alebo aj body-touch) sa líši od klasickej tantrickej masáže tým, že vás masérka masíruje celým svojím telom.

Vzájomná body tantra v Poprade vás zbavuje pozície pasívneho prijímateľa. Prebieha ako vzájomný prenos energie medzi vami a tantra lady.

Štvorručnú masáž budú preferovať tí, ktorým nestačí iba jedna masérka a chcú si dopriať výnimočné potešenie. (⁎ V niektorých salónoch ponúkajú možnosť dohodnúť sa aj na šesťručnej masáži.)

Masáž prostaty (hovorovo aj dojenie prostaty) je masáž tkaniva prostaty označovanej ako mužský bod G, ktorá môže viesť k vyvrcholeniu. Externe je možné masírovať prostatu pomocou prstov – stláčaním hrádze. Táto masáž je vhodnou prevenciou pred impotenciou.

Párová masáž je vhodná pre utuženie vzťahu i získanie novej skúsenosti. Každý člen páru má svoju vlastnú masérku a preto je možné zvoliť si, či chcete byť masírovaní spolu v jednej miestnosti alebo zvlášť v oddelených miestnostiach. Na umocnenie zážitku ponúkajú niektoré masážne salóny aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím a fľašu sektu.

masáž ženy

2. Nuru masáž

Táto masážna technika vznikla v Japonsku, kde ju v minulosti ponúkali iba špeciálne vyškolené gejše. V japončine znamená slovo nuru „klzký“, čo nám prezrádza, že celý priebeh tejto masáže spočíva v tom, že telo masérky sa kĺže po tom vašom. Ide teda o masáž telo na telo, s využitím špeciálneho masážneho oleja, ktorý napomáha kĺzavému pohybu.

Tento masážny olej sa nazýva nuru gél a je to bezfarebný, ľahko zmývateľný prípravok, ktorý má priaznivý vplyv na vašu pokožku. Vyrába sa z morských rias a ďalších výlučne prírodných zložiek, ako je napr. aj aloe vera.

Aj tento druh erotickej masáže zahŕňa uvoľňujúci rituál v horúcom kúpeli či v sprche. Následne sa masérka venuje rozotieraniu nuru gélu po celom vašom nahom tele. Keď je hotová, tak vás požiada, aby ste sa uložili na brucho na pripravený nafukovací matrac, kým sa ona taktiež potrie nuru gélom. Nemasíruje vás rukami, ale „vozí sa“ resp. sa nahá kĺže po celom vašom tele. Rovnaký postup sa opakuje, aj keď si ľahnete na chrbát.

Pri všetkých druhoch erotickej masáže vaša masérka vycíti, kedy je vhodné masáž ukončiť. Následne dostanete „oddychový čas“, aby ste spracovali svoje pocity z predchádzajúceho zážitku a možnosť podeliť sa s masérkou o svoje dojmy.

Niektoré salóny ponúkajú aj erotickú masáž výlučne pre ženy, pri ktorej je oddych po masáži doplnený o túlenie sa s klientkou. Iné sa zase sústreďujú na výlučne mužskú klientelu, čo má za následok stratu zisku, ale aj živenie ďalšej chybnej predstavy, ktorá sa spája so slovným spojením „erotická masáž“, pretože je kategorickým omylom myslieť si, že takýto druh masáže je pre ženy nevhodný. Erotická masáž ponúka fyzický, duševný, ale aj emocionálny relax. Zbavuje klientov psychických blokov, frustrácie, stresu a tým pomáha predchádzať vysokému krvnému tlaku či depresiám. Učí seba-prijatiu, čo vedie k prekonaniu hanblivosti i sexuálnych zábran. Pomáha tak obohatiť intímny život či doň priniesť novú vášeň, ale aj stimulovať krvný obeh, zmierniť svalový tonus, t.j. svalové napätie, zlepšiť náladu a kreovať pocit šťastia.

Výhody erotických masáží sú nepopierateľné. Odborníci tvrdia, že prispievajú k dlhovekosti, čo je pri vyššie spomenutých zdravotných benefitoch nepopierateľné. Preto nevidím žiaden rozumný dôvod na to, aby tieto masáže patrili k spoločenskému tabu alebo sa vnímali ako oblasť týkajúca sa výlučne mužskej časti populácie v úlohe prijímateľa, pretože vďaka erotickým masážam budete zdravší, krajší a šťastnejší.

Sprievodcom na ceste k zmyselnému zážitku pre vás bude Privat portal.