Mobil

Rozjasnená domácnosť

„Ty vole, jak nádherně máš ten byt prosvícenej“, povedal hneď po vstupe do bytu môj kamarát z Českej republiky, ktorého som dávno nevidel, s ktorým sme kedysi trávili veľa spoločného času, nakoľko sme boli susedmi, keď moji rodičia pracovali v Čechách. „Veď je to úplne jednoduché, stačí si byt vymaľovať na bielo, žiarivými farbami a predovšetkým nasvietiť všade svietidlami so žiarovkami g9. Nakúp si veľa žiaroviek g9, daj i ch všade a budeš mať byt rovnako žiarivý a osvietený ako ja.

Presvietený byt

Žiarovky sú lacné, vysoko výkonné, majú veľkú svietivosť a nízku spotrebu elektriny, neváhaj“, takto znela moja odpoveď. Môj český kamarát len uznanlivo prikyvoval hlavou a dušoval sa, že ihneď po návrate domov z nášho skvelého stretnutia po mnohých rokoch zájde do najbližšej predajne elektra a nakúpi dostatočné množstvo žiaroviek g9. Tak veru, oplatí sa to. Ak chcete mať nádherne presvietený byt, či dom, ak chcete dobre vidieť svoju rodinu, šťastlivý úsmev svojich detí a spokojného manželského partnera, posvieťte si na všetkých žiarovkami g9. Tieto žiarovky dodajú vášmu domovu punc čistoty, aureolu spokojnosti a vyrovnania sa so svetom a celým životom. Žiarovka g9 síce nepriamo, ale dozaista upevní vaše manželstvo, pocit bezpečia, pocit šťastného domova. Jej svetlo hravo prenikne aj do najtmavších kútov vašej domácnosti.

Žiarovka g9

Odhalí prípadné nedostatky v upratovaní, napr. zvyšky jedla, prach, útržky papiera, vlasy, omrvinky, sem tam uhynutú muchu, nebodaj aj pavúka a umožní vám zbaviť sa týchto nechcených životných súputníkov. Týmto jej svetlo prispeje k zvýšenej hygiene a upevneniu zdravia vás a členov vašej rodiny. Tak už neváhajte a nakúpte si žiarovky g9, lebo čo keď nebudú ? Potreba žiaroviek je o to väčšia, nakoľko sa blíži zima, dlhé zimné večery, slnečného svetla je čoraz menej. Jednak slnko je čoraz dlhšie pod obzorom a keď aj je nad ním, prichádzajú mraky, ranné hmly, bohužiaľ a aj hmly celodenné. Vybavený žiarovkou g9 sa ale nemáte čoho báť.