Tovar

Senzor pohybu

Pri nedostatočnom osvetlení sa len veľmi ťažko hľadá kľúčová dierka. Človek musí byť vynaliezavý a svietiť si mobilom, alebo vymyslieť nejaký iný spôsob na to, aby si mohol otvoriť a dostať sa do bytu, domu, garáže a pod. Zabudnite na trápenie a vymýšľanie riešení ako sa dostať domov či do garáže pri nedostatočnom svetle. Riešenie je jedno – pohybový senzor 230v. Pohybový senzor sa rozsvieti, alebo dá signál žiarovke, ktorá sa rozsvieti všade tam, kde potrebujete svetlo. Či už idete do garáže, k sebe domov, alebo do svojej kancelárie po tmavej chodbe, oceníte tento maličký vynález.

svetlo

Ocenia ho aj majitelia budov, alebo riaditelia firiem, pretože vďaka pohybovému senzoru sa môžu znížiť náklady na energiu. Pýtate sa, ako vám pohybový senzor môže pomôcť znížiť energiu a tým aj ušetriť nemalé peniaze? Na chodbe, alebo schodisku je potrebné svietiť nonstop kvôli bezpečnosti zamestnancov, napriek tomu, že väčšinu času sa na chodbe alebo schodisku nikto nenachádza. Takže sa elektrická energia zbytočne míňa a peniaze utekajú. Pri súčasnej cene elektrickej energie sa takéto ceny môžu vyšplhať do veľkej výšky. Vďaka pohybovému senzoru sa chodba alebo schodisko rozsvieti len vtedy, keď zaznamená pohyb.

reflektor so senzorom na pohyb

Čo znamená, že bude svetlo svietiť len vtedy, keď bude schodisko alebo chodba naozaj využívaná. Pohybový senzor je naozaj praktický pomocník. Ak potrebujete viac informácii ohľadom predaja, montáže a správnej inštalácie môžete sa obrátiť na LED Produkt. LED Produkt je firma, ktorá sa zaoberá predajom LED osvetlenia a iného príslušenstva, ktorá vďaka svojej odbornosti a individuálnemu prístupu k svojim zákazníkov patrí medzi najlepšie firmy svojho druhu na Slovensku. Svedčia o tom aj jednotlivé ocenenia, ktoré firma získala ako aj certifikát od portálu Heuréka pre mimoriadnu spokojnosť zákazníkov.