Vzťahy

Kamarátka žije život, o akom snívam ja

Budem spolu s partnerom skoro 4roky, normálne spolu žijeme a máme psa. Kamaráty veľmi nemáme, buď sú ďaleko alebo už sú preč (ničili náš vzťah). Jedna z mojich kamarátok sa furt búchala vo vzťahoch, vzťah jej vôbec nevydržal, chovala sa hrozne, hovorila som jej, že takto sa správať nemôže, inak jej žiadny vzťah nevydrží, chlapcov striedala, furt s niekým spala, a jazdila si po obvineniach, v ich autách a všetko možný. Potom sme jej s parnetrom pomohli, keď nikoho nemala, nemala nič v chladničke. Tak ja som jej jedlo kúpila a partner uvaril na X dní (je kuchár). Vždy som jej povedala, ako ma trápi môj život (máme finančné problémy, zdravie som mala ťažký) a ako by som si priala toto, ísť tam a tam. Potom ona za mnou príde do práce, že ďalší týždeň ide s tým kamarátom k moru (na účte mala 0) a tak sa pýtam či ho vôbec pozná a kde na to vezme. Ona že ju tam berie a jedlo si platí ona.

s

O niekoľko mesiacov to isté, že letí tamto ( sem jej hovorila ako by som tam už chcela, ale že nakoniec nemôžem, dokonca aj v čase keď som mala letieť ja, na moje narodeniny). Ja som urobila piercing, a ona o mesiac neskôr tiež, povedala mi, že ho vždy chcela, čo tak nie je … Potom sa dala dohromady s týpkom (začiatkom októbra) a od tej doby jej furt kupuje jedlo, berie na večeru, míňa tisíce za topánky, oblečenie, teraz jej kúpil auto (tvrdí ako polovicu platila ale viem že klame), jazdí v jeho vytunenom aute, ktoré jej z 95% natankuje, furt jej niekam berie, dáva nemalé dary, kabelky značkové si nechala kúpiť, presne také aké mám rada, potom mi to všetko vždy posiela. A napíše k tomu niečo ako „Pecka 7k za topánky minulý týždeň a teraz ďalšie“ a pod. Potom mi povie ako si hovoria manžel, manželka aj na verejnosti (nie sú svoju), a vraj do roka by jej rád požiadal o ruku, a toto ma už asi sňalo.

s

Mrzí ma to, snažím sa byť dobrá partnerka, doma je upratané, má vyprané, snažím sa byť lepším človekom, tak mu niekedy aj niečo uvarím, ale skôr pečiem. Vyznávam veľa citov. On s tým má problém, asi práve kvôli detstvu, kedy sa mu rodičia rozvádzali atď. Nikdy som po ňom nechcela kabelku napríklad za 20 tisíc, av reštaurácii som naozaj skromná, aj keď by som si dala jedlo na ktoré mám chuť ale vidím koľko stojí, dám si niečo lacnejšie. A aj keď vie ako si prajem svadbu, tak vraj si nie je istý, že čaká na nejaký moment (netuším aký, asi až budem vedieť čistiť rúrky, netuším). Takže si hovorím, po “toľkých” rokoch furt nevie, ale tamto niekto vie hneď počas 2 mesiacov… A my skoro nič, nikam nechodíme, doma sa niekedy so mnou na niečo pozrie, strávi so mnou nejaký čas, ale potom je na PC ( keď nie je v práci ) a ja si prídem opustená, tak by som chcela tiež toľko pozornosti, fotiek … Hovorím to priateľovi ako mi to je ľúto a snažím sa mu to vysvetliť, ale hneď sa do seba pustíme, a povie mi, že vie hold roztiahnuť nohy správnemu frajerovi čo má prachy a rozmaznáva si ju pretože je chudá blondínka čo cvičí.