Tovar

kontakt mobilovo

V servise počítačovej techniky a mobilov patríme medzi popredné firmy. Neexistuje takmer nič, s čím by sme vám nevedeli pomôcť, preto nás neváhajte kontaktovať s akýmkoľvek problémom. Sme dostupní pre všetkých a takmer vždy. Ak sa rozhodnete navštíviť nás v našom kamennom obchode, nájdete nás v Bratislave na Bajkalskej ulici. Súradnice a lokalizáciu google maps môžete nájsť na našej stránke v priečinku kontakt Mobilovo.sk. Ako aj fotku, kde sa presne nachádzame. V predajni sme vám k dispozícii každý deň počas pracovného týždňa. V tejto sekcii nájdete aj naše presné otváracie hodiny.

on

Nájdete tu aj informácie, ako sa k nám dá ľahko dostať autom či verejnou dopravou. Vďaka naším inštrukciám na našej stránke nás určite veľmi rýchlo a jednoducho nájdete. Mimo pracovných hodín a počas víkendu nás môžete navštíviť na našej stránke a v našej internetovej predajni si môžete vybrať zo širokej ponuky príslušenstva k vášmu mobilu, tabletu či počítaču. Snažili sme sa, aby náš e-shop bol veľmi prehľadný. Preto je potrebných len pár klikov na to, aby ste našli to, čo ku svojmu mobilu, tabletu alebo počítaču práve hľadáte. Vaše objednávky sa snažíme vždy rýchlo vybaviť, aby ste ich mali čím skôr u vás doma.

kontakt

Ak by ste predsa len mali nejaké otázky ohľadne internetového obchodu, alebo akúkoľvek technickú otázku neváhajte nás kontaktovať mailom, a posnažíme sa v čo najkratšie možnom čase vám odpovedať a poradiť s vašim problémom. Mail, telefón ako aj bankové spojenie nájdete taktiež na našej internetovej stránke v sekcii kontakt. Skúste pozrieť aj do nášho blogu, ktorý pre vás píšeme, možno aj tam nájdete odpovede na vaše otázky, ak aj nie, určte v nich nájdete zaujímavé nápady a dobre rady, ktoré možno neskôr využijete. Tešíme sa na vašu návštevu či už osobnú, telefonickú alebo virtuálnu cez mail alebo internetový obchod.