Tovar

Moderné zimné bundy pre dámy, ktoré Vás zahrejú

Zimná bunda v mnohých strihoch, dĺžkach, farbách je dôležitou súčasťou dámskeho šatníka, ideálne sa kombinuje so športovým alebo aj elegantným oblečením. V závislosti od doplnkov ju využijete do práce, na voľný čas, do mesta alebo do školy. Ponúkané modely dlhé zimné bundy predstavujú aktuálne moderné strihy v krátkom alebo dlhom prevedení, so zateplením, v bavlnenej, syntetickej alebo kožušinovej variácii, s rukávmi alebo aj bez nich. Priam modernou vychytávkou sú dlhé bundy vo forme vesty so zipsom, kapucňou, funkčným prešívaním a zateplením.

športová zimná bunda

V kombinácii s teplým vlneným pulóvrom, úpletovými šatami, vlnenou sukňou, kvalitnými vlnenými pančuchami a vhodnými doplnkami vytvárajú ženskú kombináciu za ktorou sa obzrie takmer každý. Sú teplé, hrejivé, moderné a pristanú takmer každej postave. Pôsobia mladistvo a ženy si ich preto obľúbili, nahradili nimi ťažké a nepohodlné zimné kabáty. V ponuke nájdete aj krátke zimné bundy v čistej bielej farbe alebo v elegantnom tmavom prevedení, ktoré sú takisto vhodné k športovému ako aj elegantnému štýlu. S doplnkami vo forme farebne zladeného šálu, rukavíc a ostatných doplnkov vytvoríte vyberaný štýl v ktorom rozhodne zaujmete.

hrejivá dámska bunda

Teplá dámska bunda v ponuke z ekokože je vhodným tipom pre mestskú a vychádzkovú módu. Má teplú výplň, je z prírodného materiálu, ktorý sa príjemne nosí, strih po boky a využijete ju s vlnenými šatami alebo širokými športovými nohavicami. Ponúkaná kolekcia prechodných búnd s prímesou vlny je vhodná na chladnejšie dni, zahreje, poskytuje tepelnú izoláciu a pôsobí atraktívne a žensky. Dámska zimná bunda je nesmrteľný fenomén, je prvkom v šatníku, ktorý obľubujú ženy každej postavy a veku, zdôrazní ženské línie a pritom zakryje nedostatky postavy. Vždy sa v nej budete cítiť mladistvo a príťažlivo. Inšpirujte sa ponukou a nájdite si kombináciu, ktorá vystihuje Váš štýl.