Tovar

Nechty, za ktoré sa nemusíte hanbiť

Krásne pestovane nechty sú vizitka každej ženy. Ruky a tým pádom nechty sú stále vystavené pozornosti, či už niekomu podávate ruku, alebo v nich niečo držíte alebo podpisujete zmluvy. Mať ale krásne pestované nechty nie je vôbec jednoduché a zaberá to aj kopec času. Obyčajný lak nemá dlhú výdrž a často sa začne skoro lúpať. Alebo máte nechty, ktoré sa rýchlo lámu alebo štiepia a taký zlomený necht dokáže pokaziť celý. Skúste gélové nechty, ktoré vydržia oveľa dlhšie ako klasicky lak. Výhodou gélových nechtov je, že sú odolnejšie ako prirodzené nechty a tým pádom vydržia oveľa dlhšie. Môžete si zvoliť rôzne tvary a dĺžky nechtov a vybrať si zdobenie podľa vlastnej fantázie. Či už máte chuť na nesmrteľnú francúzsku manikúru alebo na niečo extravagantnejšie fantázie sa medze nekladú.

Výber gelových nechtov

Najväčšou obavou pri používaní gélových nechtov je či si tým nezničíte svoje vlastné nechty. Neobsahujú kyselinové materiály a tým pádom sa dajú nosiť dlhodobo bez nežiaducich účinkov. Dokonca sa ich nemusia vzdať ani tehotné ženy nakoľko rýchlo tvrdnú a nevstrebávajú sa do nechtu. Niektoré UV gély dokonca obsahujú biotín, ktorý pomáha nechty spevňovať. Pri ich odstraňovaní sa nezbrusuje starý gél teda sa ani nezbrusuje váš prirodzený necht. Dokonca odstránenie gélových nechtov nevyžaduje špeciálnu návštevu salóna, ale zvládnete to doma.

domáca manikúra

Môžete na gélové nechty chodiť do salónu alebo si robiť nechty v pohodlí domova. Ak sa rozhodnete navštevovať salón nepodceňte jeho výber. V neprofesionálnom salóne riskujete zničenie nechtov a v horšom prípade môžete nachytať nepeknú infekciu. Ak nemáte potrebný čas alebo financie môžete si gélové nechty urobiť doma. Nie je to nič zložité a po krátkom čase budú vyzerať ako zo salónu. Najlepší spôsob ako začať s gélovými nechtami doma je kúpiť si výhodnú sad, ktorá obsahuje všetko potrebné a UV lampu. V našom eshope nájdete všetko pre dokonale gélové nechty https://www.d-nails.sk/gelove-nechty.