Tovar

bjavte Hlbiny Blaha a Relaxácie prostredníctvom Tantrickej Masáže!

Hľadáte miesto úplného uvoľnenia, spojenia tela a ducha a nového spôsobu, ako vnímať intímnu harmóniu? Tantrická masáž vám otvára dvere do sveta nekonečnej blaženosti a potešenia. Je to viac ako len masáž – je to cesta k sebe, k vášmu vnútornému JA a k dokonalej harmónii so svetom okolo vás. V našom TANTRA SPA – Tantrické a senzuálne masáže Bratislava – vás budú očakávať naše profesionálne masérky. Masáž lingamu si dokonalo užijete v peknom salóne kde vám bude hrať tantrická hudba. Všetko v našom salóne je nastavené tak, aby bol prvoradý váš oddych. Mnohí nás označujú aj ako „oáza pokoja“

tantra masaz

Čo je Tantrická Masáž?

Tantrická masáž je starodávnym umením, ktoré má hlboké korene v hinduistickom a budhistickom učení. Oproti bežným masážam sa zameriava nielen na fyzické telo, ale aj na energetické centrá (čakry) a duchovné pocity. Je to zážitok, ktorý zahrňuje intímne a senzuálne dotyky s cieľom prebudiť váš vnútorný potenciál a dosiahnuť hlbokú relaxáciu.

Výhody Tantrickej Masáže

Stresová Terapia: Každodenný stres a napätie sa hromadia v našich telách a môžu mať negatívny vplyv na náš celkový stav. Tantrická masáž je dokonalým spôsobom, ako uvoľniť napätie a stres, ktoré sa nahromadilo v svaloch.

Posilnenie Intímnosti: Toto umenie zahŕňa prebudenie vašich zmyslov a spojenie s vaším partnerom na hlbšej úrovni. Pomáha posilniť vzťah a intimitu medzi dvoma ľuďmi.

Rovnováha Energii: Tantrická masáž sa zameriava na energické centrá v tele, známe ako čakry. Pomáha tieto centrá vyvážiť a umožňuje energii voľne prúdiť, čo môže mať pozitívny vplyv na celkový stav tela a mysle.

Zlepšenie Kvality Života: Táto masáž môže prispieť k lepšiemu vnímaniu vlastného tela, zvýšeniu sebavedomia a pozitívnejšiemu pohľadu na svet.

couple tantra

Prečo si vybrať našu Tantrickú Masáž?

Naše skúsené masérky majú hlboké znalosti o tantrickej masáži a prístup k nej je pre nás viac ako len profesia. Je to naša vášeň a poslanie, ktoré chceme zdieľať s vami. Každá sedenie je individuálne prispôsobené vašim potrebám a prianiam, aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť. Nechajte sa zlákať na cestu k sebe cez tantrickú masáž a objavte nové dimenzie potešenia, lásky a relaxácie. Uvoľnite sa od stresu, oddýchnite si a relaxujte. Získajte nový pohľad na život a objavte hlbiny blaha prostredníctvom tantrickej masáže.

Ako to u nás prebieha

Online si zarezervujte jednu z našich masérok, po príchode do salónu vás bude čakať krásne, pohodlné miesto spolu s našou masérkou. Samozrejmosťou je káva alebo čaj a pri programe Special tantra, Magic tantra a Couple tantra vám ale radi ponúkneme aj víno alebo sekt. Nezabúdajte tantricke masáže vyžadujú 100% hygienu, preto prosíme aby ste pred masážou použili naše sprchy. Keď sa masáž skončí, necháme vás oddýchnuť, opäť vás čaká sprcha a milý darček, ktorým vám poďakujeme za vašu návštevu. Je dôležité aby ste sa objednali minimálne 1 hod vopred. Nezabúdajte, že tantrická masáž neznamená sex. V našom salóne neposkytujeme žiadne sexuálne služby. po tretej návšteve vám na naše tantrické masáže a masáž lingamu ako stálemu klientovi dáme doživotnú zľavu.