Tovar

O IBC kontajneroch

IBC nádrže, ktoré slúžia na prepravu a uskladnenie kvapalín rôzneho typu, si môžete zakúpiť aj s prislúchajúcim príslušenstvom. IBC kontajnery sú výborné na prepravu a skladovanie džúsov, alkoholu, ale okrem uplatnenia v potravinárskom priemysle, sa vyznačujú aj svojím značným zastúpením v chemickom či farmaceutickom priemysle. Využívajú sa aj na uskladnenie nafty a iných nebezpečných kvapalín. Sú dostatočne bezpečné, aby vôbec k preprave týchto kvapalín pomocou IBC kontajnerov mohlo dôjsť. Ich použiteľnosť je v tomto smere ideálna. Vybavené sú bezpečnostným uzáverom.

príslušenstvo k IBC kontajneru

Čo sa týka samotného už spomínaného príslušenstva k IBC kontajnerom, patria tu ventily, násadce, veká a iné podobné súčasti IBC kontajnerov. Pomocou ventilu je možné k IBC nádrži pripojiť hadicu a takýmto spôsobom vypustiť jej objem na prislúchajúce miesto. Takýmto spôsobom dochádza k vypúšťania kontrolovateľného objemu danej kvapaliny.

IBC kontajner

K príslušenstvu IBC kontajnerov patria aj iné náhradné diely ako sú napríklad krytky a adaptéry na výpustné ventily. Zvážte vaše užívanie IBC kontajnera a potrebné prvky, ktoré potrebujete pri danej práci a bez ktorých sa jednoducho nezaobídete. Objednať si ich môžete spolu s IBC kontajnerom alebo zvlášť a samostatne. IBC kontajner príslušenstvo predstavuje v mnohých prípadoch nevyhnutnú súčasť k správnemu fungovaniu a používaniu IBC kontajnerov. Zvážte preto váš výber a rozhodnite sa správne. Zvážte potrebné rozmery kontajnerov, ktoré nájdete vo viacerých možnostiach výberu a potrebné príslušenstvo k obsluhe IBC kontajnera. Objednávajte jednoducho, rýchlo a spoľahlivo formou online.

V ponuke nájdete plastové nádrže, dvojvrstvové nádrže, čerpadlá a príslušenstvo. Všetky produkty boli vyrobené na základe osvedčených postupov, sú certifikované a tým sa potvrdzuje ich kvalita, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na ich funkčnú, praktickú stránku pri výkone daných činností. Pri výbere myslite na rozmer dverí, ktorými majú IBC kontajnery prejsť, aby sa dostali na požadované miesto.