Tovar

Olejové parfémy do prania – inovácia od značky Essentia

Pokiaľ ste fanúšikom krásnych prírodných vôní, rozhodne Vám odporúčame vyskúšať inovatívne produkty, ktoré sa perfektne postarajú o vôňu vašej bielizne. Pranie je skôr záležitosťou žien, ktoré sa vzorne a starostlivo denne starajú o všetky tie drobné detaily vytvárajúce teplo domova. Čistá, voňavá bielizeň je toho súčasťou. Značka ESSENTIA prináša svoje inovatívne, ktoré si poľahky obľúbite, a to z viacerých dôvodov. Dôležité je však zdôrazniť, že vône sú tvorené zo 100 % prírodných esenciálnych olejov,bez prímesí rôznych umelých syntetických parfumov. Ekológiu značka podporuje recyklovateľnými obalmi vyrobenými najmä z materiálov rastlinného pôvodu, konkrétne z cukrovej trstiny, a tie sa jednoducho rozložia v prírode, alebo sa dajú inak recyklovať, čím ju nezaťažujú. No a ako olejové parfémy do prania používať?

vzorky

Aplikácia olejových parfumov

Aplikácia je naozaj veľmi jednoduchá. Stačí pár kvapiek nakvapkať do dávkovača na aviváž, aviváž však nepoužívajte. Množstvo zvoľte podľa toho, akú intenzívnu vôňu bielizne chcete mať. Pokiaľ vám postačí len jemnulinká, pridajte len zopár kvapiek. No ak si vôňu chcete užívať po niekoľko dní alebo týždňov, zvoľte maximálne množstvo dávky – 20 ml. Essentia vôňa do práčky vám tak krásne bielizeň zjemní a navonia. Vôňa sa na tkanine uvoľňuje vďaka mikrokapsuliam postupne a odolá aj vysokým teplotám. No a čo je ešte skvelé – že si môžete vybrať naozaj zo širokej ponuky nadčasových elegantných vôní, čo vám zakaždým spravia novú radosť pri ich používaní. Pranie už nebude len rutinou, ale budete sa na tú krásnu vôňu zakaždým tešiť. Vyskúšajte, a uvidíte!

parfém na praní

Výber správnej vône

Zvoliť si tú správnu vôňu je často rozhodujúcim momentom, aby ste boli spokojné, dámy! Samozrejme, aj mnohí páni perú, a tak iste nájdu vhodnú vôňu pre seba aj oni. Vsadiť môžete na starú dobrú klasiku, ako sú vône levandule alebo citrusov, no nájdu sa aj extravagantnejšie ako papraď, white musk alebo argán. Sada vzoriek iste pomôže tým nerozhodným.