Biznis

Rozbehnime rôzne služby

Buďme ako bez servítky urobíme si Vegán makrobiotické menu. Avokádovú nátierku si urobíme tzv. GUACAMOLE neviem či ľúbite avokádo ja občas áno a môžete si to dať na hocičo. Ja si urobím dnes slíže a avokádo lebo budem potom upratovať prevliekať posteľné obliečky robím to každé dva týždne. Ešte chcem vysávať a umyť byt. Keď stihnem budem ešte písať uvidím večer budem doučovať. Ja sa idem totálne dať na bez mäsitú stravu včera som robila kuraciu polievku ale mäso nemôžem ani vidieť. Samé antibiotika a pod. Môj kamoš Michal je vegán on je inžinier on podnikateľ pracuje pre rôzny biznis. Hlavný jeho biznis je FITOTECHNIKA zaoberá sa v oblasti WELLNES stravovania aj filtrácie vody. Ja by som chcela tiež robiť výživového poradcu HOME OFFICE ako voľakedy. Mám v tejto oblasti dlhodobé skúsenosti. Tento smer ma tiež baví. Dám si inzerát že ponúkam v tejto oblasti poradenstvo.

navrhnite biznis ktorý by vynášal

Už som si zadala inzerát ešte si ho dám aj inde na sociálne siete. V dnešnej dobe keď ovládate viacero vecí je super ja vyrábam aj rôzne HAND MADE veci len tu nie taký odbiť lepšie by to bolo v meste. Ale keď sa to tak zoberie dosť zložitá situácia všade v oblasti práce. Ja všemožne robím viacero vecí aby človek zarobil čo najviac jedine čo celkom sa zdá že dobre vynáša je veštenie. Len keby človek mal ešte viac ľudí. bolo by super. Len tak byť finančne za vodou ako podaktorí to je môj sen. Aj môj druhý priateľ resp. kamoš je podnikateľ on síce robí v Rakúsku ale robí popritom aj iné. Každé eur sa zíde ako sa hovorí BABKA K BABCE BUDU KAPCE.  Alebo keď neprší aspoň kvapká. Des dnes nákup 45 eur plus káblová TV 22 eur a mala som invalidný dôchodok 86 eur a mám prd 25 eur ostalo ešte musím internet platiť 14 eur a mám tam ešte lieky na pošte a iné človek čo by mal milión.

nebuď poslíček

Ako sa hovorí ťažký život námorníka na suchu. Ja mám tam kuraciu polievku od včera to si dnes zohrejem okolo 13 h Teraz mi kuriér doniesol vzorky je to novinka PULLEA prášky na pranie také vône pár vzoriek a takmer 8 eur doručenie je drahé kuriér. Otrasná drahota je človek sa môže aj zodrať ako kôň nemáte dokopy na nič čas ale minimum zarobíte. Nemám si momentálne ani začo vyplatiť faktúre za mobil des aj ma vypli ale keď mi zaplatí za výklad si ju vyplatím. Ja mať svoju záhradku pestujem kvety aj bylinky a pod. a by som to predávala. Poznám maminu bývalú kolegyňu to vám je žena mala 70 r. pečie na objednávku všetko možné torty rôzne aj pagáče aj lokše a iné ona bola majsterka učiteľka na odbornej špeciálnej škole ona je taký pracant od rána do neskorej noci robí na svadby aj iné oslavy. Teraz nedávno piekla 200 kusov lokší. Aj ja by som do budúca niečo také podnikla.