Mobil

Tovar objednaný z internetu je balený do plastových obálok

Ak by sme skúmali, čo všetko sa nachádza v balíkoch a obálkach, ktoré sa „premelú“ poštou a ktoré majú adresátov aj až kdesi ďaleko za hranicami nášho kontinentu, určite by sme zistili množstvo rozličných predmetov, od drobných darčekov, kozmetiky, bižutérie, kníh či iných tlačovín, ale pribúda aj mnoho textilu menších rozmerov alebo doplnkov a podobne.

Spoľahlivo zabalená zásielka pre vás...

Niektoré predmety sú krehké, a preto je riziko posielať ich zabalené iba do obyčajnej obálky, vyžadujú si špeciálny druh balenia, aby vydržali dlhú a častokrát aj nešetrnú cestu k adresátovi. Mnohé z nich treba vložiť napríklad do plastovej bublinkovej obálky, ktorá je vyrobená presne na takéto použitie. Ochrániť obsah dokáže v oveľa väčšej miere ako obyčajná plastová obálka, pretože už sám jej názov napovedá, má na vnútornej strane bublinky, ktoré sú ochrannou poistkou predmetov.

S plastovými obálkami sa už stretávame bežne, prichádza nám v nich objednaný tovar z eshopov, ktorý si kupujeme bublinkové obálky 2packsk čoraz častejšie prostredníctvom internetu. Veľkosti sú rozličné, základný rozmer je A4, aby sa dali využiť na balenie aj menších textilných vecí. Maximálne ochránený obsah však bude v obálke, ktorá má na vnútornej strane nalepenú bublinkovú fóliu, ktorá tlmí nárazy pri manipulácii prepravcu a nešetrnému zaobchádzaniu pri prekladaní zásielok, čo môže byť rozhodujúce pri niektorých tovaroch.

Pošlite darček zabalený kvalitne

Bublinkové obálky majú základnú úpravu povrchu v bielej farbe, ale môžete si kúpiť aj s holografickou či matnou čiernou úpravou. Zatváranie základného typu je lepiacim pásikom, ktorý je súčasťou každej obálky a je použiteľný iba jednorazovo, a naopak, obálky, ktoré majú zatváranie posuvným jazdcom, tie je možné používať opakovane mnohokrát. Nákup bublinkových obálok vás určite nemôže finančne zruinovať, hlavne ak si kúpite balenie s viacerými obálkami, to vás vyjde trocha výhodnejšie, napríklad s 10, 50, 100 alebo 200 kusmi v balení. Ak už tieto obálky máte vyskúšané aj v praxi, určite mi dáte za pravdu, že nie je spoľahlivejší spôsob ako posielať krehké a jemné predmety kamkoľvek na svete.