Tovar

Zástena do sprchovacieho kúta

Home decor je pre mnohých veľmi dôležitý. Mať domácnosť zariadenú draho je jedna vec. Ale aj za lacnejší peniaz môžete mať interiér podľa najnovších trendov. Musíte iba vedieť, čo je v dnešnej dobe moderné a čo urobí z vášho interiéru hotový dizajnérsky koncept. Tajomstvom profesionálnych dizajnérov je sklo. Sklo sa v interiéri môže použiť na množstvo realizácii. No dnes si povieme o využití skla v kúpeľni. Sklo v kúpeľni býva najčastejšie prítomné v podobe zrkadla nad umývadlom. Zrkadlo v kúpeľni je samozrejmosťou. No zaobstarať si môžete aj sklenenú zástenu. Na čo sklenená zástena slúži?

sprchovací kút

Ide o moderný sprchovací kút, ktorý sa v podstate skladá iba zo zásteny na jednej či viacerých stranách, ktoré sú kompletne zo skla. V dnešnej dobe už nie sú moderné sprchovacie kúty s vaničkou, na ktorých ešte musíte zavrieť dvere. Ak chcete moderný sprchovací kút, stačí vám vyspádovaná podlaha, odtok a spomínaná zástena. Žiadne dvere nepotrebujete. Nemusíte sa báť špliechania vody po kúpeľni. Zástena zachytí kvapky vody a nehrozí vytopenie. Prečo by ste si mali dať práve sklenenú zástenu? Ide o dizajnovú záležitosť. A tá je v dnešnej dobe prvoradá.

sprchovací kút

Takýto minimalistický sprchovací kút pozostávajúci iba zo sklenenej zásteny je skutočne pastvou pre oči. Navyše, veľkoformátové sklo sa ľahko čistí. Dizajn skla je samozrejme na vašich požiadavkách. Na lmmont.sk sa postarajú o to, aby ste dostali to po čom túžite. Sklo na sklenenú zástenu sa najčastejšie volí číre, priehľadné. Vylúčené však nie sú ani prevedenia v matnej podobe či použitie rôznych vzorov. Ak máte možnosť a vyberáte dizajn sprchovacieho kúta, určite by ste mali zvážiť možnosť sklenenej zásteny. Tento výber neoľutujete ani po rokoch. Navštívte stránku lmmont.sk a pozrite si aktuálne dizajny sklenených zásten do vašej kúpeľne.