Tovar

Aj uvoľniť sa je umenie

Všade sú reklamné články a bannery o tom ako sa dokonale uvoľníte, ak pôjdete na tantrickú masáž. Tak ste to chceli vyskúšať. A nedostavil sa potrebný efekt. Má to nejaký dôvod? Môžu byť hneď tri: Neviete prijať cudzie dotyky, nesprávne dýchate alebo sa hanbíte za zvuky, ktoré by ste pri tejto masáži radi vydávali, no z hanby ich radšej krotíte. Našli ste sa v tom? Poďme sa pozrieť na to, čo s týmito problémami robiť.

Prijímanie cudzích dotykov pre ľudí môže byť problematické, ak ste na to neboli predtým zvyknutý. Hlavne, ak máte pocit, že vás druhá osoba hodnotí, či si vás prezerá. No, práve tieto myšlienky by nemali zamestnávať vašu myseľ. Masérky sú profesionálky a nie sú tam na to, aby hodnotili ľudí. Sú tam na to, aby vám dopriali masáž a všetko to, čo k nej patrí. Nikto sa vás nebude pozerať zhora alebo pohŕdavo, ak máte nejaké kilo navyše alebo niečo menšie než je obvyklé. Treba sa od toho odosobniť.

nahá žena na posteli

Dýchanie je dôležité nielen pri športovaní, ale pri akejkoľvek činnosti. Počúvajte dôkladne to, čo vám vaša osobná masérka hovorí a dýchajte podľa jej pokynov. Je to podstatné a preto sú klienti umierňovaní. Inak by sa s tým nikto nezapodieval. Zvuky sú súčasťou každého dobrého sexu a masáže. Dokáže spríjemniť atmosféru, naladiť vaše zmysly a ešte zintenzívniť celý zážitok. Verte mi, že masérky sú vyškolené na rôzne situácie a preto sa nemusíte strachovať, že nepochopia vaše zvukové prejavy. Je to prirodzené a normálne. Nikto sa nad tým nebude pozastavovať a ani vy sa nemusíte cítiť trápne.

obrys ženského tela

Všetko toto a ešte viac nájdete v článku Ako si dokonale užiť tantrickú masáž Tantradiamond.sk. Neskončite len pri ňom, ale rovno si zavolajte a objednajte sa. Tipy treba vyskúšať hneď ako ich máte čerstvo v pamäti. Neodkladajte to na potom, pretože vám to veľmi ľahko vyšumí z hlavy.